21 październik 2019 | Przez: SPEEDMAN

W miniony weekend na położonym nieopodal ...

30 czerwiec 2019 | Przez: SPEEDMAN

Junior Cup - Zawody Kartingowe dla Dzieci ! - 6 ...

18 kwiecień 2019 | Przez: SPEEDMAN

Dobiegły końca trzydniowe testy dla tegorocznych ...

30 marzec 2019 | Przez: SPEEDMAN

Opadł już ostatni kurz po zaciętej rywalizacji ...

11 grudzień 2018 | Przez: SPEEDMAN

W sobotę 8 grudnia na Torze Kartingowym Kormoran ...

20 listopad 2018 | Przez: SPEEDMAN

W niedzielę, 18 listopada, podczas targów Warsaw ...

17 listopad 2018 | Przez: SPEEDMAN

Karol Basz i Vito Postiglione mają za sobą trudne ...

Zmierz się z innymi kierowcami na specjalnie przygotowanym pod ZAWODY GP układzie toru. Zapraszamy w środę 26.11.2014 o godzinie 18:00 na Otwarte Zawody Kartingowe GP !

Zdobądź Puchary, nagrody od sponsorów, punkty w klasyfikacji, ale przede wszystkim baw się dobrze i zdobywaj świetne doświadczenie kartingowe, wśród ludzi którzy kochają gokarty.

PAMIĘTAJ: Nie jest wymagany udział w poprzednich rundach, każda runda to osobne zawody! Może ta runda będzie Twoją kolejną, a może pierwszą?

Obecność tradycyjnie obowiązkowa;) Nie dajcie się wyprzedzić i do zobaczenia na torze!

-------------- Cykl GP w Krakowie ------------------- Data : Każda ostatnia środa miesiąca (od 29.01.2014) Czas : 18:00 - 22:00 Miejsce : Tor kartingowy Elikart M , Kraków ul. Gromadzka 66 Typ zawodów : Otwarte (każdy może wziąć udział) Koszt : 59 zł Nagroda w Klasyfikacji Generalnej: Tytuł Mistrzowski, Nagroda Główna, Puchar Nagrody w 12 Rundach: Puchary (1,2,3 miejsce) + nagrody od sponsorów ------------------------------------------------------------- Czym są zawody GP ?

Zawody kartingowe GP czyli Grand Prix Elikart M 2014, to cykl 12 Rund wyścigów na gokartach dla wszystkich kierowców pragnących zmierzyć się z innymi na specjalnie przygotowanych trasach kartingowych.

Ścigamy się pełną mocą 9 konnych gokartów SODI RX7 Pro. Gwarantujemy kartingową nawierzchnię o świetnej przyczepności, dużo wyścigowych emocji i sympatyczną atmosferę, gdzie każdy będzie miał okazję poznać się z innymi kierowcami.

Przed nami 12 Rund Kartingowych Zawodów Grand Prix Elikart M 2014! Nie ma przegranych - każde miejsce, w każdej Rundzie jest punktowane w klasyfikacji generalnej Grand Prix Elikart M 2014!

W końcowej klasyfikacji generalnej odrzucamy 2 najsłabsze wyniki (lub dwie nieobecności). -------------------------------------------------------------

Czym jest GP Elikart M 2014?

To indywidualne, amatorskie, otwarte zawody kartingowe odbywające się cyklicznie w każdą ostatnią środę miesiąca na torze Elikart M w Krakowie, ul. Gromadzka 66.

Indywidualne - każdy rywalizuje o swój najlepszy czas na naszych gokartach SODI

Amatorskie - dla każdego, kto lubi szybką jazdę i motoryzacyjną zabawę

Otwarte - każdy może wziąć udział w zawodach: dzieci (od 5 lat), kobiety, mężczyźni

Cykliczne - raz w miesiącu odbywają się zawody GP Elikart M ------------------------------------------------------------- System rozgrywek podczas zawodów: pucharowy nadzorowany przez cyfrowy system Karting Manager

4 przejazdy po 5 min. poprzedzone sesją kwalifikacyjną Q Każdy przejazd innym numerem gokarta Grupy 4-osobowe ustalone na podstawie czasów z kwalifikacji Kierowcy rywalizują w swoich grupach o najlepsze miejsce Jeden przejazd to od 10 do 20 okrążeń po specjalnie przygotowanym torze kartingowym Stosujemy doważanie boczne (spec.SODI) do 80 kg O wygranej decyduje najniższa suma czasów (TempoTotale) z 4 najlepszych czasów (BestLap)

-------------------------------------------------------------

W sezonie 2014 w serii GP Elikart M 2014 obowiązuje jedna generalna klasyfikacja punktowa GP, podobnie jak miało to miejsce w sezonie 2013. W końcowej klasyfikacji generalnej odrzucamy 2 najsłabsze wyniki (lub dwie nieobecności). Tytuł Mistrza Kartingowego w klasyfikacji generalnej GP oraz Nagrodę Główną zdobywa tylko jeden kierowca!

Kierowcy startują w grupach 4 osobowych, tak aby poziom bezpieczeństwa na torze był jak największy - odległość startujących zawodników powyżej 50 metrów. Każda runda GP do inna konfiguracja układu toru Regulowane fotele oraz pedały, specjalne wkładki amortyzujące gwarantują bezpieczne i komfortowe uprawianie sportu jakim jest karting Przed zawodami odbywa się ważenie zawodników i etam kwalifikacji do grup Zawody skierowane są zarówno do amatorów, chcących nauczyć się sportowej jazdy na gokartach i rywalizcji z innymi kierowcami podczas wyścigów; jak i do profesjonalnych kierowców kartingowych rywalizujących na polskiej arenie kartingowej - możliwe to jest dzięki specjalnej formule zawodów, w której startujące grupy 4 osobowe dobierane są według umiejętności oraz wagi zawodnika.

>>> Wydarzenie na Facebook'u <<<

Polecane filmy

Serwis informacyjny przeznaczony zarówno dla kierowców wyczynowych oraz tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w sporcie kartingowym.

Nasza Kartingowa Mapa Polski prezentuje obiekty sportowe, na których wraz z ze znajomymi możecie rozwijać swoją wyścigową pasję.

Jeśli wiesz o czymś czego nie ma w Naszym serwisie, prosimy o kontakt: redakcja@pkarting.pl