21 październik 2019 | Przez: SPEEDMAN

W miniony weekend na położonym nieopodal ...

30 czerwiec 2019 | Przez: SPEEDMAN

Junior Cup - Zawody Kartingowe dla Dzieci ! - 6 ...

18 kwiecień 2019 | Przez: SPEEDMAN

Dobiegły końca trzydniowe testy dla tegorocznych ...

30 marzec 2019 | Przez: SPEEDMAN

Opadł już ostatni kurz po zaciętej rywalizacji ...

11 grudzień 2018 | Przez: SPEEDMAN

W sobotę 8 grudnia na Torze Kartingowym Kormoran ...

20 listopad 2018 | Przez: SPEEDMAN

W niedzielę, 18 listopada, podczas targów Warsaw ...

17 listopad 2018 | Przez: SPEEDMAN

Karol Basz i Vito Postiglione mają za sobą trudne ...

Z wielką przyjemnością zapraszamy Was na 3.urodziny toru kartingowego Gokart Arena Łódź.

Start oficjalnej części urodzinowej zaplanowany jest na 19:00, przygotowaliśmy sporo atrakcji dla Was i mamy nadzieję, że odwiedzicie nas w tym wyjątkowym, dla naszego toru dniu:)

Prezentujemy listę atrakcji jakie czekać będą na Was w tym dniu

★ KJG, czyli Konkursowa Jazda Gokartem - rajd na gokartach. Liczba miejsc ograniczona: 20 , wpisowe: 30PLN / zawodnik (zapisy na miejscu). Trzech najszybszych, wygrywa przejazd rajdowym "maluchem" po torze.

★ Mistrzowski Wyścig Dwójek - kartingowych mistrzów połączymy w pary, z wylosowanymi z publiczności osobami. Ich zadaniem będzie wygranie 20 minutowego wyścigu, podczas którego w pit-stop dojdzie do zmiany zawodnika.

★ Turniej Gran Turismo - w recepcji toru będzie można spróbować pobić rekord okrążenia w symulatorze. Na koniec, najszybszy zawodnik zasiądzie za sterami rajdowego "malucha" i przejedzie po torze.

★ Konkursowa Jazda Rajdowym Maluchem - zwycięzcy KJG na gokartach i najszybszy zawodnik w Gran Turismo zasiądą za sterami rajdowego "malucha" i zmierzą się z kierowcami, którzy tym autem startują na co dzień - mierzymy czas, wygra najlepszy!

★ Grill i loteria - przez cały czas trwania imprezy urodzinowej, w recepcji toru kupić będzie można (w cenie 10PLN) losy na loterię, które jednocześnie będą talonami na darmowego grilla. Około godziny 22:00 wylosujemy spośród zakupionych losów, m.in. koszulki naszego toru, darmowe jazdy 10 minutowe, bilet na zawody organizowane na naszym torze, trzy karnety na 5 jazd gokartem i nagrodę niespodziankę - udział jako pilot, rajdowego Mitsubishi Colta podczas rajdu samochodowego!

★ Afterparty z DJ - po zakończeniu oficjalnej części, wszyscy jesteście zaproszeni na afterparty.

>>> Wydarzenie na Facebook'u <<<

Polecane filmy

Serwis informacyjny przeznaczony zarówno dla kierowców wyczynowych oraz tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w sporcie kartingowym.

Nasza Kartingowa Mapa Polski prezentuje obiekty sportowe, na których wraz z ze znajomymi możecie rozwijać swoją wyścigową pasję.

Jeśli wiesz o czymś czego nie ma w Naszym serwisie, prosimy o kontakt: redakcja@pkarting.pl