21 październik 2019 | Przez: SPEEDMAN

W miniony weekend na położonym nieopodal ...

30 czerwiec 2019 | Przez: SPEEDMAN

Junior Cup - Zawody Kartingowe dla Dzieci ! - 6 ...

18 kwiecień 2019 | Przez: SPEEDMAN

Dobiegły końca trzydniowe testy dla tegorocznych ...

30 marzec 2019 | Przez: SPEEDMAN

Opadł już ostatni kurz po zaciętej rywalizacji ...

11 grudzień 2018 | Przez: SPEEDMAN

W sobotę 8 grudnia na Torze Kartingowym Kormoran ...

20 listopad 2018 | Przez: SPEEDMAN

W niedzielę, 18 listopada, podczas targów Warsaw ...

17 listopad 2018 | Przez: SPEEDMAN

Karol Basz i Vito Postiglione mają za sobą trudne ...

Już w środę 15 lipca o godz. 19:00 odbędą się trzecie zawody o puchar toru CartWay Zamość. Każdy kto jeździł na naszym torze i osiągnął czas poniżej 18 sekund, może wziąć w nich udział.

Zawody będą składały się z 4 przejazdów po 8 minut (za każdym razem innym gokartem, wylosowanym przez system). Tym razem w zawodach użyjemy 4 gokartów, więc każdy zawodnik pojedzie każdym gokartem. Zwycięży osoba, która osiągnie najniższą sumę czasów ze wszystkich przejazdów.

Dla najlepszych zawodników przewidziane są nagrody: I miejsce: puchar, karnet 10 przejazdów, kubek z naszym logo II miejsce: puchar, karnet 5 przejazdów, kubek z naszym logo III miejsce: puchar, 2 bilety, kubek z naszym logo Koszt udziału w zawodach wynosi 69 zł.

Zapisy już trwają, ilość miejsc ograniczona. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt. Zgłoszenia można przesyłać poprzez FB, mailowo na adres: tor@cartway.pl lub osobiście w recepcji toru. Prosimy o podawanie numerów kart kierowcy.

>>> Więcej informacji: Facebook <<<

Polecane filmy

Serwis informacyjny przeznaczony zarówno dla kierowców wyczynowych oraz tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w sporcie kartingowym.

Nasza Kartingowa Mapa Polski prezentuje obiekty sportowe, na których wraz z ze znajomymi możecie rozwijać swoją wyścigową pasję.

Jeśli wiesz o czymś czego nie ma w Naszym serwisie, prosimy o kontakt: redakcja@pkarting.pl