21 październik 2019 | Przez: SPEEDMAN

W miniony weekend na położonym nieopodal ...

30 czerwiec 2019 | Przez: SPEEDMAN

Junior Cup - Zawody Kartingowe dla Dzieci ! - 6 ...

18 kwiecień 2019 | Przez: SPEEDMAN

Dobiegły końca trzydniowe testy dla tegorocznych ...

30 marzec 2019 | Przez: SPEEDMAN

Opadł już ostatni kurz po zaciętej rywalizacji ...

11 grudzień 2018 | Przez: SPEEDMAN

W sobotę 8 grudnia na Torze Kartingowym Kormoran ...

20 listopad 2018 | Przez: SPEEDMAN

W niedzielę, 18 listopada, podczas targów Warsaw ...

17 listopad 2018 | Przez: SPEEDMAN

Karol Basz i Vito Postiglione mają za sobą trudne ...

Turniej gokartowy już 12 września – Galeria Askana i E-Racing Center zapraszają!

12 września odbędzie się pierwszy Turniej Gokartowy o Puchar Galerii Askana organizowany przez E-Racing Center i Galerię Askana.

Dobra zabawa, rywalizacja i możliwość zdobycia atrakcyjnych nagród.

Zwycięzcy Turnieju otrzymają następujące nagrody:

I miejsce – Puchar, medal, nagroda - voucher w postaci karty pre-paid o wartości 500 zł ufundowana przez Galerię Askana II miejsce – Puchar, medal, nagroda – voucher w postaci karty pre-paid o wartości 300 zł ufundowana przez Galerię Askana III miejsce – Puchar, medal, nagroda - voucher w postaci karty pre-paid o wartości 200 zł ufundowana przez Galerię Askana

Uczestnikiem TURNIEJU jest każda osoba powyżej 6 roku życia, mająca powyżej 130 cm wzrostu, która została zakwalifikowana na jazdy na mocy 8KM, wniosła wpisowe na daną rundę TURNIEJU, zaakceptowała regulamin i podpisała Kartę zgłoszenia. W przypadku osób poniżej 18 roku życia, konieczne jest osobiste podpisanie regulaminu i Karty zgłoszenia w TURNIEJU przez rodzica lub opiekuna prawnego. Osoba zgłaszająca się do TURNIEJU musi posiadać kartę identyfikacyjną toru (karta GokartSystem) oraz przejechaną co najmniej jedną sesję treningową w terminie do 12 września 2015.

Wpisowe do TURNIEJU wynosi 30 zł – obejmuje ono wyłącznie udział w kwalifikacjach i wyścigu. Wpisowe do TURNIEJU można wnieść w biurze toru E-Racing Center mieszczącym się w Gorzowie Wlkp. przy Al. Konstytucji 3 Maja 102, Galeria Askana (Galeria Askana, parking poziom E) najpóźniej do 11 września 2015 r. od poniedziałku do soboty od godziny 12.00 do godziny 21.00, w niedziele od godziny 12.00 do godziny 20.00

>>> Wydarzenie na Facebook'u <<<

Polecane filmy

Serwis informacyjny przeznaczony zarówno dla kierowców wyczynowych oraz tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w sporcie kartingowym.

Nasza Kartingowa Mapa Polski prezentuje obiekty sportowe, na których wraz z ze znajomymi możecie rozwijać swoją wyścigową pasję.

Jeśli wiesz o czymś czego nie ma w Naszym serwisie, prosimy o kontakt: redakcja@pkarting.pl