18 kwiecień 2019 | Przez: SPEEDMAN

Dobiegły końca trzydniowe testy dla tegorocznych ...

30 marzec 2019 | Przez: SPEEDMAN

Opadł już ostatni kurz po zaciętej rywalizacji ...

11 grudzień 2018 | Przez: SPEEDMAN

W sobotę 8 grudnia na Torze Kartingowym Kormoran ...

20 listopad 2018 | Przez: SPEEDMAN

W niedzielę, 18 listopada, podczas targów Warsaw ...

17 listopad 2018 | Przez: SPEEDMAN

Karol Basz i Vito Postiglione mają za sobą trudne ...

12 listopad 2018 | Przez: SPEEDMAN

Po eliminacjach krajowych i cyklu szkoleń dla ...

28 październik 2018 | Przez: SPEEDMAN

Po raz kolejny polscy zawodnicy startujący w ...

Zespół Ursus Rally Team w składzie Hubert Maj i Szymon Jasiński zakończył zmagania w klasyku polskich rajdów - Rajdzie Świdnickim Krause.

Po trzech dniach rywalizacji załoga Fiesty Proto ze stajni Stec Motorsport okazała się bezkonkurencyjna na trudnych odcinkach specjalnych zlokalizowanych w Górach Sowich i wyjeżdża ze Świdnicy jako lider Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski w klasie Open N z kompletem punktów.

Hubert Maj : To bardzo ciekawy weekend ! Pierwszy start w nowym samochodzie, z nowym zespołen i od razu taki wynik! Auto jest fantastyczne i ma ogromny potencjał, który dopiero uczymy sie wykorzystywać. Ciężko przepracowaliśmy zimową przerwę i przynosi to dobre rezultaty. Teraz zamierzamy pracować jeszcze więcej aby poziom zaprezentowany w Świdnicy utrzymać przez cały sezon.

Szymon Jasiński: Super rajd i genialny wynik ! Bardzo zmienne warunki a co za tym idzie loteria z oponami. Na szczęście dla nas wybory były perfekcyjne tak jak praca całego zespołu. Przez cały weekend jechaliśmy czysto i szybko co pozwala nam się teraz cieszyć się ze zwycięstwa. Już niedługo szutrowy Rajd Baltic Cup na którym będziemy cisnąć jeszcze mocniej aby utrzymać fotel lidera!

Podziękowania dla całego Teamu Ursus dla firm WAT, Maj-Max, Cartmax, Advetcity. Specjalne ukłony dla Mariusza i Wiesława Steca ze Stec Motorsport za perfekcyjnie przygotowany samochód, Wojtkowi Pischingerowi z firmy HIGH TEC za pomoc przy obsłudze Fiesty, dla Mateusza Bieńkowskiego z RRTuning, dla Jakuba "Colina" Brzezińskiego, Marcina Kwiatkowskiego z firmy Sport and Minds oraz firmy Driveart Kuba Jankowski.

Informacja prasowa
Foto - Marcin Kaliszka

Polecane filmy

Serwis informacyjny przeznaczony zarówno dla kierowców wyczynowych oraz tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w sporcie kartingowym.

Nasza Kartingowa Mapa Polski prezentuje obiekty sportowe, na których wraz z ze znajomymi możecie rozwijać swoją wyścigową pasję.

Jeśli wiesz o czymś czego nie ma w Naszym serwisie, prosimy o kontakt: redakcja@pkarting.pl