23 grudzień 2017 | Przez: SPEEDMAN

Ruszyła zimowa edycja Warsaw Karting League - ...

14 listopad 2017 | Przez: SPEEDMAN

362 zawodników z 50 krajów zebrało się na torze ...

28 październik 2017 | Przez: SPEEDMAN

Był pot, były łzy, błędy, kary, adrenalina i ...

21 październik 2017 | Przez: SPEEDMAN

Gosia Rdest ukończyła sezon Audi Sport TT Cup na ...

18 październik 2017 | Przez: SPEEDMAN

Sukcesem polskich kartingowców zakończyła się 15. ...

14 październik 2017 | Przez: SPEEDMAN

Na torze South Garda Karting w Lonato trwa Rok ...

26 wrzesień 2017 | Przez: SPEEDMAN

W miniony weekend najlepsi kierowcy kartingowi na ...

Ruszyła zimowa edycja Warsaw Karting League

Ruszyła zimowa edycja Warsaw Karting League - warszawskiej amatorskiej ligi kartingowej. Rozegrane zostały dwie rundy sezonu ZIMA 2018, lecz nie jest jeszcze za późno, aby zgłosić się i wystartować w warszawskiej lidze. Do klasyfikacji generalnej sezonu liczy się 7 najlepszych wyników zawodnika z 10 rund, które rozgrywane są na 6 różnych torach w Warszawie i

Światowy Finał w kartingowej serii ROTAX. Grand Finals 2017 w Portimao

362 zawodników z 50 krajów zebrało się na torze Kartodromo Internacional do Algarve, aby wyłonić najszybszych na świecie kierowców ROTAXa. Zawody odbyły się na jednym z największych i najnowocześniejszych torów świata, na którym organizowane są m.in. przedsezonowe testy Forrmuły 1.

Mamy remis na czele punktacji ŁLK !

Był pot, były łzy, błędy, kary, adrenalina i ponad 3 godziny rywalizacji. Wczoraj 27 października odbyła się 6 Runda Łódzka Liga Kartingowa, do walki o czołowe miejsca walczyło 25 kierowców z czego 23 zostało klasyfikowanych do międzynarodowej punktacji Sodi World Series - SWS. 

Koniec sezonu AUDI SPORT TT CUP

Gosia Rdest ukończyła sezon Audi Sport TT Cup na 6. miejscu w klasyfikacji generalnej. Był to trzeci i ostatni już rok tej serii pucharowej. Wkrótce Gosia zdradzi plany na sezon 2018. 

Polacy wygrywają w Światowym Finale!

Sukcesem polskich kartingowców zakończyła się 15. edycja Rok Cup International Final, rozegrana we włoskim Lonato. Bartosz Mila stanął na najwyższym stopniu podium w klasie Senior Rok i wyprzedził Kacpra Szczurka. A mogło być jeszcze lepiej.

Polecane filmy

Serwis informacyjny przeznaczony zarówno dla kierowców wyczynowych oraz tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w sporcie kartingowym.

Nasza Kartingowa Mapa Polski prezentuje obiekty sportowe, na których wraz z ze znajomymi możecie rozwijać swoją wyścigową pasję.

Jeśli wiesz o czymś czego nie ma w Naszym serwisie, prosimy o kontakt: redakcja@pkarting.pl