Po raz kolejny polscy zawodnicy startujący w ...

19 październik 2018 | Przez: SPEEDMAN

I Puchar E1Gokart Poznań przeszedł do historii! W ...

17 październik 2018 | Przez: SPEEDMAN

4 kierowców reprezentujących IAME Series Poland ...

W niedzielę 10 grudnia  na torze Kormoran w Olsztynie odbyły się Mistrzostwa Warmii i Mazur w Kartingu 2017 - Dino Kart. W imprezie wzięło udział blisko 20 zawodników, którzy od samego rana walczyli o udział w finale podczas kwalifikacji i wyścigów eliminacyjnych.

Sześciu finalistów rozpoczęło od sesji Super Pole, a później wystartowało w trzech wyścigach finałowych. Walka w każdym z nich była bardzo zacięta i wyrównana. O ostatecznej klasyfikacji zadecydowały nie tylko zdobyte punkty, ale również wyniki kwalifikacji ze względu na równą liczbę zdobytych punktów przez aż trzech kierowców. Mistrzem Warmii i Mazur w Kartingu 2017 został Mateusz Witkowski, I V-ce Mistrzem został Michał Czopp, a tytuł II V–ce Mistrza zdobył Dawid Mrozik.