11 grudzień 2018 | Przez: SPEEDMAN

W sobotę 8 grudnia na Torze Kartingowym Kormoran ...

20 listopad 2018 | Przez: SPEEDMAN

W niedzielę, 18 listopada, podczas targów Warsaw ...

17 listopad 2018 | Przez: SPEEDMAN

Karol Basz i Vito Postiglione mają za sobą trudne ...

12 listopad 2018 | Przez: SPEEDMAN

Po eliminacjach krajowych i cyklu szkoleń dla ...

28 październik 2018 | Przez: SPEEDMAN

Po raz kolejny polscy zawodnicy startujący w ...

19 październik 2018 | Przez: SPEEDMAN

I Puchar E1Gokart Poznań przeszedł do historii! W ...

17 październik 2018 | Przez: SPEEDMAN

4 kierowców reprezentujących IAME Series Poland ...

JMP Racing Team Challenge 2019 startuje już niebawem!

Ledwie miesiąc temu zespoły świętowały swój sukces w klasyfikacji generalnej JMP Racing Team Challenge 2018, a już teraz wszyscy chętni zapraszani są do udziału w edycji 2019. Po roku spędzonym na innym obiekcie seria organizowana przez zabrzański zespół kartingowy “wraca do domu”.

Solidny debiut JMP Racing w Pucharze Zimy Kocka Cup!

28 grudnia - jak co roku - na torze Autodrom Vysoke Myto rozegrany został 3-godzinny wyścig Kocka Cup. Była to już 18. edycja wydarzenia organizowanego przez czeski team OK Kart, które tradycyjnie zamyka sezon ścigania w kategorii Honda Endurance. Na starcie stanęło 19 zespołów, które w trudnych warunkach musiały się zmierzyć nie

Kajetan Gawron zwycięża w prestiżowym 23 Memoriale Ayrtona Senny

W dniach 8-9 grudnia 2018 roku na torze w Sarno/Włochy odbyły się prestiżowe zawody kartingowe z cyklu 23° Trofeo Invernale Ayrton Senna. W imprezie wziął udział zawodnik klubu TTSK K-TEAM Tarnów Kajetan Gawron, który wystartował w kategorii Mini 60.

Ostra rywalizacja na 3h Masters of Endurance

Na lubelskim torze CARTMAX w zeszły piątek (tj. 30.11) odbyły się 3-godzinne drużynowe zawody.  Pojawili się na nich nie tylko miejscowi upalacze. Wśród 9 zespołów wystartowali  kierowcy z Rzeszowa, Tarnowa. Na liście pojawił się również znany zespół HUSSSARYA KARTING, który znany jest z rywalizacji na wielu krajowych jak i zagranicznych

Mistrzostw Warmii i Mazur w Kartingu 2018

Mistrzostw Warmii i Mazur w Kartingu 2018 na Torze Kartingowym Kormoran w Olsztynie!  - Weź udział, zdobądź tytuł mistrzowski i jazdę za kierownicą samochodu WRC2!

Polecane filmy

Serwis informacyjny przeznaczony zarówno dla kierowców wyczynowych oraz tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w sporcie kartingowym.

Nasza Kartingowa Mapa Polski prezentuje obiekty sportowe, na których wraz z ze znajomymi możecie rozwijać swoją wyścigową pasję.

Jeśli wiesz o czymś czego nie ma w Naszym serwisie, prosimy o kontakt: redakcja@pkarting.pl