14 wrzesień 2018 | Przez: SPEEDMAN

To był niezwykle intensywny weekend w Adrii. ...

22 sierpień 2018 | Przez: SPEEDMAN

W miniony weekend poznaliśmy mistrzów, zdobywców ...

13 lipiec 2018 | Przez: SPEEDMAN

Wyścigi profesjonalnych i piekielnie szybkich ...

25 czerwiec 2018 | Przez: SPEEDMAN

Karol Basz po raz kolejny pokazał, że talentu mu ...

24 maj 2018 | Przez: SPEEDMAN

W sobotę 16-tego czerwca w krakowskiej hali ...

11 maj 2018 | Przez: SPEEDMAN

Tym razem do Włoch, a dokładniej do Jesolo, ...

22 kwiecień 2018 | Przez: SPEEDMAN

Karol Basz i Vito Postiglione w niedziele nie ...

Główna Komisja Sportu Kartingowego uprzejmie informuje, że zgodnie z Regulaminem szczegółowym wyłaniania kandydatów do Kadry Narodowej w sporcie kartingowym na 2016 rok zostają powołani do kadry narodowej senior ( ukończone 15 lat) i junior (ukończone 13 lat do ukończenia 15 lat) w sporcie kartingowym obligatoryjnie zawodnicy, którzy w 2015 roku zostali sklasyfikowani na pierwszych trzech miejscach w International Poland Championship jak również zawodnicy, którzy uczestniczyli w Mistrzostwach Świata i Europy.

Do kadry narodowej również mogą być powołani zawodnicy: którzy w zawodach Pucharowych , zostali sklasyfikowani na pierwszych pięciu miejscach, którzy są sklasyfikowani na dalszych miejscach w ogólnopolskich zawodach kartingowych, ale odnieśli znaczące sukcesy w zawodach międzynarodowych i rokują odnoszenie sukcesów na arenie międzynarodowej.

W związku z powyższym GKSK prosi zawodników, którzy spełniają powyższe kryteria jak również pozostałych zawodników o przedstawienie na rok 2016 programu startów w imprezach CIK-FIA – rangi Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy ( załącznik nr 1).

Deklaracje startów należy przesyłać do dnia 20 grudnia 2015 na adres: POLSKI ZWIĄZEK MOTOROWY, ZARZĄD GŁÓWNY ul. Kazimierzowska 66, 02-518 Warszawa Sport kartingowy lub na adres email: wieslaw.tyminski@pzm.pl

Źródło: pzm.pl

Polecane filmy

Serwis informacyjny przeznaczony zarówno dla kierowców wyczynowych oraz tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w sporcie kartingowym.

Nasza Kartingowa Mapa Polski prezentuje obiekty sportowe, na których wraz z ze znajomymi możecie rozwijać swoją wyścigową pasję.

Jeśli wiesz o czymś czego nie ma w Naszym serwisie, prosimy o kontakt: redakcja@pkarting.pl