11 maj 2018 | Przez: SPEEDMAN

Tym razem do Włoch, a dokładniej do Jesolo, ...

22 kwiecień 2018 | Przez: SPEEDMAN

Karol Basz i Vito Postiglione w niedziele nie ...

18 kwiecień 2018 | Przez: SPEEDMAN

Karol Basz rozszerzy swój tegoroczny program w ...

10 kwiecień 2018 | Przez: SPEEDMAN

Bracia Szyszko odnotowali kolejne zwycięstwo w ...

30 marzec 2018 | Przez: SPEEDMAN

Na to pytanie na pewno odpowiedział sobie każdy, ...

23 marzec 2018 | Przez: SPEEDMAN

W ostatnią sobotę odbył się długo wyczekiwany ...

08 marzec 2018 | Przez: SPEEDMAN

Genewa, 7 marca 2018 r. – podczas targów ...

Pierwsze wyścigi sezonu 2016 ekipa DD Motorsport zaliczyła we Włoskim Lonato. Odbyła się tam pierwsza runda Pucharu Wiosny. Na torze pojawiło się 200 kierowców, a wśród nich Daniel Zając, Marcin Zając i Wojtek Stadnik z DD Motorsport. Wyścigi obfitowały w nieoczekiwane zwroty akcji, i pojedynki koło w koło. Najlepszy wynik wywalczył najmłodszy z całej trójki Marcin, który w wyścigu finałowym uplasował się na 13 pozycji w stawce 44 zawodników.

Tradycyjnie tuż przed wyścigami zawodnicy uczestniczyli w sesjach treningowych, w których kierowcy DD Motorsport wypadli dobrze. W następnej kolejności wzięli udział w czasówce walcząc o jak najwyższe pozycje startowe. W wyścigach eliminacyjnych jechali ze zmiennym szczęściem. Do finału dostał się Marcin, który po serii pojedynków uplasował się na 13 pozycji. Finał Wojtka to pokaz jazdy kierowcy DD Motorsport. Od samego początku wyścigu awansował w kosmicznym tempie wyprzedzając aż 12 zawodników. Niestety na ostatnim okrążeniu błąd rywala spowodował opuszczenie nitki toru przez Wojtka. Zanim powrócił do rywalizacji znalazł się na końcu stawki. Daniel niestety nie dostał się do finału.

Udział w 27° edycji TROFEO DI PRIMAVERA kierowcy DD Motorsort potraktowali jako rozruszanie kości w bojowych warunkach po przerwie zimowej. Cały zespól w liczniejszej obsadzie zapowiedział starty w polskiej edycji ROK’a oraz w Mistrzostwach Polski.

Informacja prasowa Zdjęcia: Media4U

Polecane filmy

Serwis informacyjny przeznaczony zarówno dla kierowców wyczynowych oraz tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w sporcie kartingowym.

Nasza Kartingowa Mapa Polski prezentuje obiekty sportowe, na których wraz z ze znajomymi możecie rozwijać swoją wyścigową pasję.

Jeśli wiesz o czymś czego nie ma w Naszym serwisie, prosimy o kontakt: redakcja@pkarting.pl