11 grudzień 2018 | Przez: SPEEDMAN

W sobotę 8 grudnia na Torze Kartingowym Kormoran ...

20 listopad 2018 | Przez: SPEEDMAN

W niedzielę, 18 listopada, podczas targów Warsaw ...

17 listopad 2018 | Przez: SPEEDMAN

Karol Basz i Vito Postiglione mają za sobą trudne ...

12 listopad 2018 | Przez: SPEEDMAN

Po eliminacjach krajowych i cyklu szkoleń dla ...

28 październik 2018 | Przez: SPEEDMAN

Po raz kolejny polscy zawodnicy startujący w ...

19 październik 2018 | Przez: SPEEDMAN

I Puchar E1Gokart Poznań przeszedł do historii! W ...

17 październik 2018 | Przez: SPEEDMAN

4 kierowców reprezentujących IAME Series Poland ...

Team Supersonic Racing ma za sobą bardzo udany weekend. Młodziutki zespół spędził go na torze WallraV Race Center w Zielonej Górze, gdzie rozegrane zostały 7 i 8 runda serii ROK CUP POLAND. Startujący w klasie BABY ROK - Adaś Mądry utrzymywał bardzo dobre tempo, walcząc o jak najlepszy rezultat. Uczestnicy pokazów: Maksymilian Angelard, Mateusz Sroczyński i Adaś Trzaskalski, także prezentowali świetną dyspozycję, notując bardzo dobre czasy.

REPREZENTANT SUPERSONIC RACING SZYBKO W ZIELONEJ GÓRZE #1

Reprezentanci Automobilklubu Polski, na torze byli już od czwartku. Kierowcy czas do rozpoczęcia zawodów poświęcili na udział w otwartych sesjach treningowych. Dziesiątki pokonanych kilometrów pozwoliły im na odpowiednie ustawienie sprzętu względem charakterystyki toru i panujących warunków.

Słoneczną sobotę, Adaś zainaugurował 13 czasem treningu oficjalnego BABY ROKA. W półfinale awansuje oczko w górę, lecz to finał okazuje się jego najlepszym biegiem. Prezentując świetne tempo, kierowca podejmuje szereg pojedynków. Wyprzedzając rywali na mecie sięga 8 pozycji.

REPREZENTANT SUPERSONIC RACING SZYBKO W ZIELONEJ GÓRZE #2

8 rundę zmagań, Adaś rozpoczął z 12 pola startowego. Niestety, półfinał okazuje się dla niego pechowy, gdy już na okrążeniu formującym kończy rywalizacje. W finale, po starcie z końca stawki, kierowca rozpoczyna proces odrabiania strat. Ostatecznie serię zmagań kończy na 12 miejscu. W klasyfikacji generalnej plasuje się obecnie na 15 lokacie.

REPREZENTANT SUPERSONIC RACING SZYBKO W ZIELONEJ GÓRZE #3

„Pokazowa trójka” także ma za sobą pracowity weekend. Pod okiem tamowych trenerów, chłopcy skupiali się na dopracowywaniu odpowiedniej ścieżki na torze, oraz manewrowaniu gokartem. Maksymilian Angelard i Mateusz Sroczyński swoich sił próbowali w pokazach BABY ROK, z kolei Adaś Trzaskalski startował popularną „50” w ramach pucharu ROK.

Kolejna seria kartingowych emocji już 18-19.06 na torze „Poznań”.

Informacja prasowa Zdjęcia: Media4U

Polecane filmy

Serwis informacyjny przeznaczony zarówno dla kierowców wyczynowych oraz tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w sporcie kartingowym.

Nasza Kartingowa Mapa Polski prezentuje obiekty sportowe, na których wraz z ze znajomymi możecie rozwijać swoją wyścigową pasję.

Jeśli wiesz o czymś czego nie ma w Naszym serwisie, prosimy o kontakt: redakcja@pkarting.pl