26 wrzesień 2017 | Przez: SPEEDMAN

W miniony weekend najlepsi kierowcy kartingowi na ...

21 wrzesień 2017 | Przez: SPEEDMAN

Łódzki halowy tor kartingowy Racing Center Łódź ...

18 wrzesień 2017 | Przez: PrezeS

Od dawna lubelski tor Cartmax nie cieszył się ...

11 wrzesień 2017 | Przez: PrezeS

W dniu 30 sierpnia, dzięki uprzejmości firmy ...

04 wrzesień 2017 | Przez: PrezeS

Od naszej ostatniej wizyty w stolicy małopolski ...

03 sierpień 2017 | Przez: SPEEDMAN

Miniony weekend był rozstrzygającym dla ...

29 lipiec 2017 | Przez: SPEEDMAN

Dzięki współpracy z Klubem Sportowym PROF już ...

Kartingowy sezon trwa w najlepsze. Kierowcy MINI ROKA, porzucili w miniony tydzień pucharowe zmagania i ruszyli na tor „Poznań”, by stanąć do rywalizacji Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży. Doświadczoną stawkę „miniaków” uzupełniał również Damian Mazurek.

DAMIAN I MISTRZOWSKI POZNAŃ #1

Zawody podzielone zostały na dwie rundy. Pierwszą z nich Damian inauguruje 11 rezultatem czasówki. W półfinale umiejętnie przebija się w górę stawki, by na mecie odnotować 7 pozycję. Niestety, finał nie przebiegł po jego myśli. Stara się odpierać ataki rywali, lecz niestety zalicza spadek i ostatecznie szachownicę mija jako 12.

DAMIAN I MISTRZOWSKI POZNAŃ #2

Niedziela przyniosła nagłą zmianę aury. Nad torem pojawiły się ciężkie, deszczowe chmury. Mimo tego, Damian ponownie rusza na tor i trening oficjalny zalicza 15 czasem. Tuż przed startem półfinału zapada decyzja o zmianie opon na deszczówki. Damian rusza więc do wyścigu na nieprzestrojonym pod względem ustawień na deszcz gokartem, lecz mimo to dowozi do mety 11 pozycję. Finał, po serii zaciekłych pojedynków kończy jako 13.

W podsumowaniu Mistrzostw, Damian uplasował się na 13 lokacie, a już 9-10.07 uda się na tor do Torunia, gdzie rozegrane zostaną kolejne rundy serii ROK CUP POLAND.

DAMIAN I MISTRZOWSKI POZNAŃ #3

Informacja prasowa Zdjęcia: Media4U

Polecane filmy

Serwis informacyjny przeznaczony zarówno dla kierowców wyczynowych oraz tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w sporcie kartingowym.

Nasza Kartingowa Mapa Polski prezentuje obiekty sportowe, na których wraz z ze znajomymi możecie rozwijać swoją wyścigową pasję.

Jeśli wiesz o czymś czego nie ma w Naszym serwisie, prosimy o kontakt: redakcja@pkarting.pl