30 czerwiec 2019 | Przez: SPEEDMAN

Junior Cup - Zawody Kartingowe dla Dzieci ! - 6 ...

18 kwiecień 2019 | Przez: SPEEDMAN

Dobiegły końca trzydniowe testy dla tegorocznych ...

30 marzec 2019 | Przez: SPEEDMAN

Opadł już ostatni kurz po zaciętej rywalizacji ...

11 grudzień 2018 | Przez: SPEEDMAN

W sobotę 8 grudnia na Torze Kartingowym Kormoran ...

20 listopad 2018 | Przez: SPEEDMAN

W niedzielę, 18 listopada, podczas targów Warsaw ...

17 listopad 2018 | Przez: SPEEDMAN

Karol Basz i Vito Postiglione mają za sobą trudne ...

12 listopad 2018 | Przez: SPEEDMAN

Po eliminacjach krajowych i cyklu szkoleń dla ...

Team DSR Kart ma za sobą bardzo udany weekend. Tor „Poznań” był areną zmagań tegorocznych Kartingowych Mistrzostw Polski Młodzików. Prezentując świetne tempo, tytuł Vice-Mistrza Polski w klasie BABY ROK wywalczył Julian Śmiechowski. Jego teamowy kolega - Dawid Marcinowski otarł się o miano Drugiego Vice-Mistrza Polski.

VICE-MISTRZ POLSKI W TEAMIE DSR #1

Pierwsze sesje treningowe, zespół rozpoczął już we czwartek. Godziny poświęcone na przygotowaniach, dały efekt w postaci 4 pola startowego Dawida do sobotniego półfinału i 7. Juliana. Pierwszy wyścig, na swoją korzyść podsumowuje Julian. Kierowca, po serii pojedynków na mecie zamyka ścisłą czołówkę stawki. Dawid spada na 7 miejsce. W finale, świetną dyspozycje prezentuje ponownie Julian, który sięga pozycji vice-lidera, a Dawid zachowuje wywalczoną lokatę.

VICE-MISTRZ POLSKI W TEAMIE DSR #2

Niedzielę, mimo znacznego pogorszenia warunków, mocnym akcentem rozpoczyna Dawid, który wygrywa czasówkę. Julian do pierwszego biegu startuje 2 oczka za nim. Świetne tempo pozwala Julianowi szybko awansować i metę minąć jako 2. Niestety w wyniku zamieszania, swoją dobrą pozycję stracił Dawid. Kierowca odrabiając starty notuje ostatecznie 11 rezultat, a w finale dowodzi swojej świetnej dyspozycji i awansuje na pozycję vice-lidera. Julian tym razem zamknął pierwszą 10.

Po serii zmagań kierowcy udają się na zasłużony wypoczynek, by już 9-10.07 stanąć do rywalizacji na torze w Toruniu, podczas kolejnych dwóch rund serii ROK CUP POLAND.

Informacja prasowa Zdjęcia: Media4U

Polecane filmy

Serwis informacyjny przeznaczony zarówno dla kierowców wyczynowych oraz tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w sporcie kartingowym.

Nasza Kartingowa Mapa Polski prezentuje obiekty sportowe, na których wraz z ze znajomymi możecie rozwijać swoją wyścigową pasję.

Jeśli wiesz o czymś czego nie ma w Naszym serwisie, prosimy o kontakt: redakcja@pkarting.pl