21 październik 2019 | Przez: SPEEDMAN

W miniony weekend na położonym nieopodal ...

30 czerwiec 2019 | Przez: SPEEDMAN

Junior Cup - Zawody Kartingowe dla Dzieci ! - 6 ...

18 kwiecień 2019 | Przez: SPEEDMAN

Dobiegły końca trzydniowe testy dla tegorocznych ...

30 marzec 2019 | Przez: SPEEDMAN

Opadł już ostatni kurz po zaciętej rywalizacji ...

11 grudzień 2018 | Przez: SPEEDMAN

W sobotę 8 grudnia na Torze Kartingowym Kormoran ...

20 listopad 2018 | Przez: SPEEDMAN

W niedzielę, 18 listopada, podczas targów Warsaw ...

17 listopad 2018 | Przez: SPEEDMAN

Karol Basz i Vito Postiglione mają za sobą trudne ...

Team DSR Kart ma za sobą bardzo udany weekend. Tor „Poznań” był areną zmagań tegorocznych Kartingowych Mistrzostw Polski Młodzików. Prezentując świetne tempo, tytuł Vice-Mistrza Polski w klasie BABY ROK wywalczył Julian Śmiechowski. Jego teamowy kolega - Dawid Marcinowski otarł się o miano Drugiego Vice-Mistrza Polski.

VICE-MISTRZ POLSKI W TEAMIE DSR #1

Pierwsze sesje treningowe, zespół rozpoczął już we czwartek. Godziny poświęcone na przygotowaniach, dały efekt w postaci 4 pola startowego Dawida do sobotniego półfinału i 7. Juliana. Pierwszy wyścig, na swoją korzyść podsumowuje Julian. Kierowca, po serii pojedynków na mecie zamyka ścisłą czołówkę stawki. Dawid spada na 7 miejsce. W finale, świetną dyspozycje prezentuje ponownie Julian, który sięga pozycji vice-lidera, a Dawid zachowuje wywalczoną lokatę.

VICE-MISTRZ POLSKI W TEAMIE DSR #2

Niedzielę, mimo znacznego pogorszenia warunków, mocnym akcentem rozpoczyna Dawid, który wygrywa czasówkę. Julian do pierwszego biegu startuje 2 oczka za nim. Świetne tempo pozwala Julianowi szybko awansować i metę minąć jako 2. Niestety w wyniku zamieszania, swoją dobrą pozycję stracił Dawid. Kierowca odrabiając starty notuje ostatecznie 11 rezultat, a w finale dowodzi swojej świetnej dyspozycji i awansuje na pozycję vice-lidera. Julian tym razem zamknął pierwszą 10.

Po serii zmagań kierowcy udają się na zasłużony wypoczynek, by już 9-10.07 stanąć do rywalizacji na torze w Toruniu, podczas kolejnych dwóch rund serii ROK CUP POLAND.

Informacja prasowa Zdjęcia: Media4U

Polecane filmy

Serwis informacyjny przeznaczony zarówno dla kierowców wyczynowych oraz tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w sporcie kartingowym.

Nasza Kartingowa Mapa Polski prezentuje obiekty sportowe, na których wraz z ze znajomymi możecie rozwijać swoją wyścigową pasję.

Jeśli wiesz o czymś czego nie ma w Naszym serwisie, prosimy o kontakt: redakcja@pkarting.pl