23 grudzień 2017 | Przez: SPEEDMAN

Ruszyła zimowa edycja Warsaw Karting League - ...

14 listopad 2017 | Przez: SPEEDMAN

362 zawodników z 50 krajów zebrało się na torze ...

28 październik 2017 | Przez: SPEEDMAN

Był pot, były łzy, błędy, kary, adrenalina i ...

21 październik 2017 | Przez: SPEEDMAN

Gosia Rdest ukończyła sezon Audi Sport TT Cup na ...

18 październik 2017 | Przez: SPEEDMAN

Sukcesem polskich kartingowców zakończyła się 15. ...

14 październik 2017 | Przez: SPEEDMAN

Na torze South Garda Karting w Lonato trwa Rok ...

26 wrzesień 2017 | Przez: SPEEDMAN

W miniony weekend najlepsi kierowcy kartingowi na ...

Team DSR Kart ma za sobą bardzo udany weekend. Tor „Poznań” był areną zmagań tegorocznych Kartingowych Mistrzostw Polski Młodzików. Prezentując świetne tempo, tytuł Vice-Mistrza Polski w klasie BABY ROK wywalczył Julian Śmiechowski. Jego teamowy kolega - Dawid Marcinowski otarł się o miano Drugiego Vice-Mistrza Polski.

VICE-MISTRZ POLSKI W TEAMIE DSR #1

Pierwsze sesje treningowe, zespół rozpoczął już we czwartek. Godziny poświęcone na przygotowaniach, dały efekt w postaci 4 pola startowego Dawida do sobotniego półfinału i 7. Juliana. Pierwszy wyścig, na swoją korzyść podsumowuje Julian. Kierowca, po serii pojedynków na mecie zamyka ścisłą czołówkę stawki. Dawid spada na 7 miejsce. W finale, świetną dyspozycje prezentuje ponownie Julian, który sięga pozycji vice-lidera, a Dawid zachowuje wywalczoną lokatę.

VICE-MISTRZ POLSKI W TEAMIE DSR #2

Niedzielę, mimo znacznego pogorszenia warunków, mocnym akcentem rozpoczyna Dawid, który wygrywa czasówkę. Julian do pierwszego biegu startuje 2 oczka za nim. Świetne tempo pozwala Julianowi szybko awansować i metę minąć jako 2. Niestety w wyniku zamieszania, swoją dobrą pozycję stracił Dawid. Kierowca odrabiając starty notuje ostatecznie 11 rezultat, a w finale dowodzi swojej świetnej dyspozycji i awansuje na pozycję vice-lidera. Julian tym razem zamknął pierwszą 10.

Po serii zmagań kierowcy udają się na zasłużony wypoczynek, by już 9-10.07 stanąć do rywalizacji na torze w Toruniu, podczas kolejnych dwóch rund serii ROK CUP POLAND.

Informacja prasowa Zdjęcia: Media4U

Polecane filmy

Serwis informacyjny przeznaczony zarówno dla kierowców wyczynowych oraz tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w sporcie kartingowym.

Nasza Kartingowa Mapa Polski prezentuje obiekty sportowe, na których wraz z ze znajomymi możecie rozwijać swoją wyścigową pasję.

Jeśli wiesz o czymś czego nie ma w Naszym serwisie, prosimy o kontakt: redakcja@pkarting.pl