20 listopad 2018 | Przez: SPEEDMAN

W niedzielę, 18 listopada, podczas targów Warsaw ...

17 listopad 2018 | Przez: SPEEDMAN

Karol Basz i Vito Postiglione mają za sobą trudne ...

12 listopad 2018 | Przez: SPEEDMAN

Po eliminacjach krajowych i cyklu szkoleń dla ...

28 październik 2018 | Przez: SPEEDMAN

Po raz kolejny polscy zawodnicy startujący w ...

19 październik 2018 | Przez: SPEEDMAN

I Puchar E1Gokart Poznań przeszedł do historii! W ...

17 październik 2018 | Przez: SPEEDMAN

4 kierowców reprezentujących IAME Series Poland ...

11 październik 2018 | Przez: SPEEDMAN

Zawodnicy reprezentujący polską edycję IAME ...

Drugi z rzędu weekend Adrian Janicki spędził na torze South Garda Karting w Lonato. Tym razem była to druga odsłona włoskiego Pucharu Jesieni. Tydzień temu uplasował się na drugim miejscu, tym razem poszło mu trochę gorzej.

Po kilku dniach treningów, poznawania rywali oraz pokonywania kolejnych kilometrów toru Adrian wywalczył 8. pole startowe. Kolejnego dnia warunki zmieniły się i zawodnicy szykowali się na deszczowe biegi finałowe. Pogoda szybko zmieniała się co było z pewnością sporym utrudnieniem nie tylko dla kierowców, ale również dla mechaników pracujących nad ustawieniami wózka. W półfinale asfalt był już przesychający i Adrian ruszył do niego na oponach typu slick. Po kilku pojedynkach uplasował się na 10. pozycji, podobnie w finale, również 10. miejsce.

Warto wspomnieć, że obie rundy Pucharu Jesieni były przygotowaniem do Finału Światowego serii ROK, który odbędzie się dokładnie na tym samym torze.

Informacja prasowa Zdjęcie: Media4U

 

Polecane filmy

Serwis informacyjny przeznaczony zarówno dla kierowców wyczynowych oraz tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w sporcie kartingowym.

Nasza Kartingowa Mapa Polski prezentuje obiekty sportowe, na których wraz z ze znajomymi możecie rozwijać swoją wyścigową pasję.

Jeśli wiesz o czymś czego nie ma w Naszym serwisie, prosimy o kontakt: redakcja@pkarting.pl