21 październik 2019 | Przez: SPEEDMAN

W miniony weekend na położonym nieopodal ...

30 czerwiec 2019 | Przez: SPEEDMAN

Junior Cup - Zawody Kartingowe dla Dzieci ! - 6 ...

18 kwiecień 2019 | Przez: SPEEDMAN

Dobiegły końca trzydniowe testy dla tegorocznych ...

30 marzec 2019 | Przez: SPEEDMAN

Opadł już ostatni kurz po zaciętej rywalizacji ...

11 grudzień 2018 | Przez: SPEEDMAN

W sobotę 8 grudnia na Torze Kartingowym Kormoran ...

20 listopad 2018 | Przez: SPEEDMAN

W niedzielę, 18 listopada, podczas targów Warsaw ...

17 listopad 2018 | Przez: SPEEDMAN

Karol Basz i Vito Postiglione mają za sobą trudne ...

Drugi z rzędu weekend Adrian Janicki spędził na torze South Garda Karting w Lonato. Tym razem była to druga odsłona włoskiego Pucharu Jesieni. Tydzień temu uplasował się na drugim miejscu, tym razem poszło mu trochę gorzej.

Po kilku dniach treningów, poznawania rywali oraz pokonywania kolejnych kilometrów toru Adrian wywalczył 8. pole startowe. Kolejnego dnia warunki zmieniły się i zawodnicy szykowali się na deszczowe biegi finałowe. Pogoda szybko zmieniała się co było z pewnością sporym utrudnieniem nie tylko dla kierowców, ale również dla mechaników pracujących nad ustawieniami wózka. W półfinale asfalt był już przesychający i Adrian ruszył do niego na oponach typu slick. Po kilku pojedynkach uplasował się na 10. pozycji, podobnie w finale, również 10. miejsce.

Warto wspomnieć, że obie rundy Pucharu Jesieni były przygotowaniem do Finału Światowego serii ROK, który odbędzie się dokładnie na tym samym torze.

Informacja prasowa Zdjęcie: Media4U

 

Polecane filmy

Serwis informacyjny przeznaczony zarówno dla kierowców wyczynowych oraz tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w sporcie kartingowym.

Nasza Kartingowa Mapa Polski prezentuje obiekty sportowe, na których wraz z ze znajomymi możecie rozwijać swoją wyścigową pasję.

Jeśli wiesz o czymś czego nie ma w Naszym serwisie, prosimy o kontakt: redakcja@pkarting.pl