23 grudzień 2017 | Przez: SPEEDMAN

Ruszyła zimowa edycja Warsaw Karting League - ...

14 listopad 2017 | Przez: SPEEDMAN

362 zawodników z 50 krajów zebrało się na torze ...

28 październik 2017 | Przez: SPEEDMAN

Był pot, były łzy, błędy, kary, adrenalina i ...

21 październik 2017 | Przez: SPEEDMAN

Gosia Rdest ukończyła sezon Audi Sport TT Cup na ...

18 październik 2017 | Przez: SPEEDMAN

Sukcesem polskich kartingowców zakończyła się 15. ...

14 październik 2017 | Przez: SPEEDMAN

Na torze South Garda Karting w Lonato trwa Rok ...

26 wrzesień 2017 | Przez: SPEEDMAN

W miniony weekend najlepsi kierowcy kartingowi na ...

W dniach 27 – 30 stycznia 2017 w Wiśle wystartuje trzeci Training Camp dla profesjonalnych kierowców i tych którzy chcą poprawić swoją wiedzę o tym jak przygotowywać się do sezonu. Będzie to już trzecie wydarzenie tego typu organizowane przez Marka Olszewskiego - trenera psychomotoryki m.in. Mistrzów Świata i Europy.

Tradycyjnie przebieg obozu treningowego będzie urozmaicony o zajęcia ze specjalistami z kilku dziedzin. W tym nowością będą warsztaty z pracy z mediami. Podobnie jak w zeszłym roku wykonane zostaną profesjonalne badania wydolności i treningi nastawione na naukę prawidłowych wzorców ruchowych. „Tworząc kadrę trenerską na Winter Training Camp zawsze stawiam na specjalistów w konkretnych dziedzinach. Ludzi młodych, bardzo dynamicznych i dokładnych w swojej pracy. Pasjonatów.”

Bazą wydarzenia będzie Hotel Podium w Wiśle. Miejsce zgrupowań kolarzy i triathlonistów, ze świetną bazą wypadową do większości treningów outdoorowych.

Nowoczesny trening kierowcy wyczynowego musi być odpowiedzią na jego możliwości i potrzeby startowe. Poprawa świadomości zawodnika o jego mocnych i słabych stronach pod kątem psychomotorycznym jest dla mnie zawsze kluczem do sukcesu. Wiedząc w którą stronę kierować periodyzację treningu jestem w stanie wydobyć ze sportowca maksimum możliwości pod kątem danej dyscypliny sportowej.

Winter Camp to piguła diagnostyki, świadomości i zmęczenia fizycznego.

Jak zawsze. Będzie się działo!

Limit miejsc: 8

Informacje/ zgłoszenia: marekolszewskicoach@gmail.com

Więcej informacji o  Winter Training Camp 2016 - Do pobrania

Winter_Treining_Camp_2017_plakat

Polecane filmy

Serwis informacyjny przeznaczony zarówno dla kierowców wyczynowych oraz tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w sporcie kartingowym.

Nasza Kartingowa Mapa Polski prezentuje obiekty sportowe, na których wraz z ze znajomymi możecie rozwijać swoją wyścigową pasję.

Jeśli wiesz o czymś czego nie ma w Naszym serwisie, prosimy o kontakt: redakcja@pkarting.pl