Karting Is My Life

[youtube height="478" width="850" align="left|right|none"]https://www.youtube.com/watch?v=k1e_UKTGGyk&t=2s[/youtube]

II edycja JMP Racing Team Challenge 2015

Video relacje z drugiej edycji zawodów kartingowych JMP Racing Team Challenge, które zostały rozegrane w styczniu, na torze AUTODROM w Sosnowcu.

Podium: 1. miejsce: Krzysztof Rybak i Jakub Korbela 2. miejsce: Jakub Całek i Sergiusz Madej 3. miejsce: Marek Piechuła i Kamil Kruszyna

Relacje (txt): http://bit.ly/ii-jmp-team

TROFEO EMOTION

 

Video Relacje prosto z zawodów TROFEO EMOTION rozgrywanych na torze emotion karting w Bytomiu dnia 28.08.2013r.

Były to póki co pierwsze i jedyne tegoroczne zawody rozgrywane na tym torze. W zawodach wystartowało ponad 20 zawodników, którzy reprezentowali najwyższy poziom i walczyli jak równi z równym co dało widowni wiele

GP POWERKART 2013

 

Video relacje z grudniowych zawodów na torze Powerkart w Krakowie , w których cała pula nagród wynosiła 10 tys. złotych .

Eliminację do zawodów trwające do 10 grudnia wytypowały najlepszych sześciu zawodników z poszczególnych kategorii wagowych .

Podczas zawodów zobaczyliśmy naprawdę niezłą walkę , na różnych płaszczyznach . Więcej

KARTMASTERS 2013

KARTMASTERS 2013 - AUTODROM SOSNOWIEC SPEEDMAN

Serwis informacyjny przeznaczony zarówno dla kierowców wyczynowych oraz tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w sporcie kartingowym.

Nasza Kartingowa Mapa Polski prezentuje obiekty sportowe, na których wraz z ze znajomymi możecie rozwijać swoją wyścigową pasję.

Jeśli wiesz o czymś czego nie ma w Naszym serwisie, prosimy o kontakt: redakcja@pkarting.pl