Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych sympatyków i pasjonatów motorsportu do Małopolskiego Ośrodka Sportów Motorowych - Tor SPEED RACE TARNÓW, gdzie odbędą się XII Otwarte Kartingowe Mistrzostwa Tarnowa 2014 w ramach akcji "Przez zabawę do bezpieczeństwa".

Już w niedzielę 9 listopada 2014 roku wszystkich adeptów sportu kartingowego czeka ciekawa rywalizacja i wielkie emocje. W zawodach może wziąć udział każdy: dzieci już od 5 roku życia, panie i panowie w każdym wieku, młodzież szkolna oraz osoby dorosłe.

W zawodach można spróbować swoich sił w tym niezwykle emocjonującym i piękny m sporcie, nie posiadając licencji zawodnika ani prawa jazdy. Wystarczy sportowe zacięcie, trochę wolnego czasu i można poczuć się jak rasowy kierowca wyścigowy.

XII Otwarte Kartingowe Mistrzostwa Tarnowa 2014

MIEJSCE: Małopolski Ośrodek Sportów Motorowych - TOR SPEED RACE TARNÓW ul. Kochanowskiego 30 - Teren Zakładów Mechanicznych KIEDY: niedziela, 9 listopada 2014 roku START: godz. 9.30 KWALIFIKACJE: do soboty 8 listopada br. - klasa mini - (zawodnicy poniżej 60kg, od 5 do 9 lat) - klasa szkolno-młodzieżowa - (zawodnicy min 60kg - max 30kg doważenia) - klasa open - od 18 lat (zawodnicy min 90 kg - max 30 kg doważenia) *w tym klasa Pań - od 18 lat (zawodniczki min 70 kg - max 30 kg doważenia)

Liczba miejsc ograniczona - decyduje kolejność zapisów i kwalifikacje!

W godzinach otwarcia toru należy wystartować w kwalifikacjach od 25.10-8.11.2014r.: Sesja kwalifikacyjna ma na celu ustalenie pozycji startowej w zawodach na podstawie uzyskanych przez zawodnika czasów z min. trzech pomiarowych przejazdów wykonanych wcześniej na torze. W kwalifikacjach można startować dowolną liczbę razy. W zawodach głównych rozstawieni będą zawodnicy, którzy brali udział w kwalifikacjach.

Do klasyfikacji końcowej zawodów wlicza się sumę trzech najlepszych czasów, każdy zawodnik w danej klasie zawodów będzie doważony do wagi min. Za każdym razem zawodnik przed wykonaniem próby czasowej będzie dokonywał losowania gokarta spośród sprzętu udostępnionego przez Organizatora.

"Karting jest sportem rozwijającym sprawność fizyczną, motoryczną oraz dyscyplinę i charakter, a przede wszystkim jest wspaniałą i orginalną pasją dzieci, młodzieży, osób niepełnosprawnych oraz całych rodzin" - mówi Rafał Kiwior - koordynator akcji "Przez zabawę do bezpieczeństwa".

Wszystkie informacje znajdują się na portalu ludzi z pasją: www.gokarty-tarnow.pl O szczegóły można pytać na torze Speed Race Tarnów lub pod numerem telefonu: 604 640 023

SERDECZNIE ZAPRASZAMY, ŻYCZĄC UDANEJ I EMOCJONUJACEJ RYWALIZACJI !!!

Źródło: facebook/SpeedRace Zdjęcie: kamilzyznar.com

Serwis informacyjny przeznaczony zarówno dla kierowców wyczynowych oraz tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w sporcie kartingowym.

Nasza Kartingowa Mapa Polski prezentuje obiekty sportowe, na których wraz z ze znajomymi możecie rozwijać swoją wyścigową pasję.

Jeśli wiesz o czymś czego nie ma w Naszym serwisie, prosimy o kontakt: redakcja@pkarting.pl