Jak co roku, przyszedł czas, aby podsumować osiągnięcia naszych podopiecznych. A tych było sporo, bowiem zarówno w zawodach indywidualnych jak i drużynowych zawodnicy Seba Racing Team zajmowali jak nie najwyższe to bardzo wysokie miejsca.

W każdym wielkim "projekcie", a taki niewątpliwie jest nasza szkółka, podopieczni muszą czuć się wyjątkowo. Aby tak było, stara się dbać o to Sebastian Piwowarski. Sezon 2015 został zakończony z przytupem. Gościem specjalnym był Bartosz Ostałowski! Zaprezentował on nie tylko swoje umiejętności w drifcie, swoim samochodem, ale pokazał również jak znakomicie radzi sobie na torze kartingowym prowadząc gokarta stopami!!!

Seba Racing Team - podsumowanie 2015 roku #2

Parę słów o Bartku: ” Pasjonat motoryzacyjny, od najmłodszych lat interesował się motosportem, po zdaniu prawa jazdy, przygotowywał sie do startów w amatorskich rajdach, plany te przerwał wypadek. W 2006 roku w wypadku komunikacyjnym stracił obydwie ręce, ale rok później nauczył się jeździć autem kierując lewą stopą. Zamiłowanie do motosportu sprawiło że rozpoczął treningi w BMW E30 ucząc sie driftu i sportowej jazdy. W 2010 roku zrobił międzynarodową licencje fia. Startował w Mistrzostwach Polski Rally Cross i Wyścigowym Pucharze Polski. W tym roku zaczyna startować w drifcie."

Za wspólne spotkanie Bartkowi bardzo dziękujemy, oraz życzymy samych sukcesów i trzymamy mocno kciuki za jego wyniki sportowe!

Seba Racing Team - podsumowanie 2015 roku #3

Spotkanie z Bartkiem było dla wszystkich wielkim przeżyciem. Jego doświadczenie życiowe jak i zawodowe, przekazane naszym podopiecznym może okazać się bezcennym! Po wspólnych przejazdach i rozmowie, przyszedł czas na nagrody. Bartek wraz z Sebastianem rozdali prezenty wszystkim podopiecznym za osiągnięcia w Sezonie 2015.

A osiągnięć w kończącym się 2015 roku było sporo: - 1 miejsce w zawodach dla szkółek kartingowych (Kielce - listopad 2015) - 1 miejsce w zawodach dla szkółek kartingowych (Kielce - grudzień 2015) - 1 miejsce w klasyfikacji generalnej RK Junior Challenge - Dawid Klarman (Racing Kart 2015) - 1 miejsce w klasyfikacji generalnej JKC - Dawid Zagól (Elikart-M 2015) - 2 miejsce w klasyfikacji generalnej JKC - Dawid Klarman (Elikart-M 2015) - 3 miejsce w klasyfikacji generalnej JKC - Kuba Sykucki (Elikart-M 2015) - 2 miejsce w klasyfikacji generalnej Elikart M - Dawid Zagól - 3 miejsce w Mistrzostwach Tarnowa - Adrian Dziurdzia (Speed Race)

Seba Racing Team - podsumowanie 2015 roku #1

 

Ponadto warto dodać, że sukcesem jest również podnoszenie własnych umiejętności i poprawianie swoich wyników - ten sukces osiągnęli wszyscy podopieczni Seba Racing Team!

źródło - www.facebook.com/SebaTeamSzkolka

Serwis informacyjny przeznaczony zarówno dla kierowców wyczynowych oraz tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w sporcie kartingowym.

Nasza Kartingowa Mapa Polski prezentuje obiekty sportowe, na których wraz z ze znajomymi możecie rozwijać swoją wyścigową pasję.

Jeśli wiesz o czymś czego nie ma w Naszym serwisie, prosimy o kontakt: redakcja@pkarting.pl