polskikarting.com.pl

Blog tematyczny, o motoryzacji, mężczyznach, transporcie i warsztacie.

Motoryzacja

Poznaj elektrycznego Volkswagena ID.7

Poznaj elektrycznego Volkswagena ID.7

Piękna, elegancka sylwetka, przestronne wnętrze, długa lista nowoczesnego wyposażenia i duży zasięg – to wizytówki nowego Volkswagena ID.7. To najmłodszy i największy przedstawiciel rodziny aut elektrycznych marki Volkswagen, który dzięki swojej charakterystyce może podbić światowe rynki. Co ważne, auto dostępne jest w atrakcyjnym finansowaniu dla firm.

Jednym z wyróżników VW ID.7 jest jego wszechstronność. To niezwykle nowoczesne auto, oferujące ogromne możliwości. Dysponuje dużą mocą, wynoszącą 286 KM, oraz potężnym momentem obrotowym wynoszącym 545 Nm. To wszystko dzięki napędowi w 100% elektrycznemu. Rozpędza się od 0 do 100 km/h w zaledwie 6,5 sekundy. Jednak najważniejsze jest to, że nawet wersja z mniejszą baterią może pokonać do 621 kilometrów na jednym ładowaniu. Zasięg ten zwiększa się nawet do ok. 700 kilometrów w przypadku opcji z akumulatorami o zwiększonej pojemności. Takie wartości sprawiają, że żadna droga nie jest straszna dla tego modelu.

Przestronne wnętrze i luksusowe wyposażenie

Wnętrze VW ID.7 jest zarówno przestronne, jak i luksusowe. Blisko 5 metrów długości auta i prawie 3 metry rozstawu osi sprawiają, że w środku miejsca nie zabraknie nawet wysokim pasażerom. Pojemny bagażnik (532 litry) pozwala zabrać ze sobą wszystko, co potrzebne. Wysoki poziom komfortu podróży gwarantuje bogate wyposażenie seryjne wersji Pro, obejmujące trójstrefową klimatyzację automatyczną, podgrzewane fotele czy system audio z 7 głośnikami. Na pokładzie znajdziemy także liczne zaawansowane systemy bezpieczeństwa, takie jak system awaryjnego hamowania czy asystent zmiany pasa ruchu.

VW ID.7 to nie tylko funkcjonalność, ale także elegancja. Piękna linia liftbacka z elementami dekoracyjnymi nadaje samochodowi dynamiki. Opływowe kształty sprawiają, że Volkswagen ID.7 prezentuje się nowocześnie, a jego aerodynamiczna sylwetka wpływa nie tylko na wygląd, ale przyczynia się także do efektywnego zarządzania energią podczas jazdy.

Finansowanie Volkswagen ID.7

Dla firm poszukujących atrakcyjnych opcji finansowania Autonowezawsze.pl, oferuje bezkonkurencyjną ofertę finansowania od Volkswagen Financial Services. Możemy wybierać między leasingiem KLASYCZNYM a leasingiem JAK ABONAMENT, dostosowując opcje do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszej firmy.

Decydując się na Volkswagen ID.7, wybieramy nie tylko nowoczesność i wydajność, ale także komfort i elegancję. To samochód, który łączy w sobie najlepsze cechy elektrycznej motoryzacji z luksusem i funkcjonalnością. Poznaj możliwości Twojego nowego Volkswagena na Mobilni.pl.

Materiał zewnętrzny

Udostępnij

O autorze

Nasz zespół tworzy artykuły i poradniki dla osób, które chcą zdobyć rzetelne i praktyczne informacje na temat motoryzacji oraz transportu. Zapewniamy również porady dotyczące pracy w warsztacie.